MUNKASZERVEZET

Szekszárdi központ: 7100 Szekszárd, Arany J. u. 23-25.  3.emelet
Telefon E-mail
Központi elérhetőségek: (74) 411 661 kamara@tmkik.hu
Titkárság: Telefon E-mail
Vidáné Hévizi Bernadett titkár (74) 529 252 vhbetti@tmkik.hu
Szeibertné  Forray Györgyi koordinátor (74) 529 252 szgyorgyi@tmkik.hu
Gazdasági osztály, ügyfélszolgálat: Telefon E-mail
Dr. Dusáné Bakó Erika gazdasági vezető (74) 529 255 berika@tmkik.hu
Hunyadi Eszter ügyfélszolgálati referens (74) 411 661 heszter@tmkik.hu
kötelező kamarai regisztráció
építőipari vállalkozások regisztrációja
okmányhitelesítés
Baka Péterné tagnyilvántartás (74) 411 661 bteca@tmkik.hu
gazdasági ügyintéző
Gubien-Dubai Erika gazdasági ügyintéző (74) 411 661 dera@tmkik.hu
Széchenyi kártya: Telefon E-mail
Klein József Széchenyi kártya program koordinátor (74) 529 253 klein@tmkik.hu
Szakképzés: Telefon E-mail
Illés Orsolya stratégiai koordinátor (74) 529 251 orsi@tmkik.hu
szakképzési vezető
Mercz Anita duális képzési tanácsadó (74) 529 254 mercz.anita@tmkik.hu
Pech Gábor munkaerőpiaci referens (74) 529 254 pech.gabor@tmkik.hu
duális képzési tanácsadó
Szabó-Hollendus Ildikó duális képzési tanácsadó (74) 529 254 hollendus.ildiko@tmkik.hu
pályaorientációs tanácsadó
Zádori-Bán Gréta duális képzési tanácsadó (74) 529 254 greta@tmkik.hu
Kissné Szakállas Marietta gyakorlati oktatói referens (74) 411 661 kszmarietta@tmkik.hu
mestervizsga referens
Vörös Mária pályaorientációs tanácsadó (74) 411 661 hvmaria@tmkik.hu
Gubien-Dubai Erika pályaorientációs adminisztrátor (74) 411 661 dera@tmkik.hu
ISZIIR referens
Zsidiné Bagosy Tünde vizsgadelegáló referens (74) 411 661 tundi@tmkik.hu
Vállalkozásfejlesztés: Telefon E-mail
Hornok Jenő vállalkozásfejlesztési osztályvezető (74) 411 661 hornok@tmkik.hu
pályázati tanácsadás
Meixner Gábor vállalkozásfejlesztési referens (74) 411 661 m.gabor@tmkik.hu
Dr. Spiegler Patrícia külpiaci és vállalkozásfejlesztési referens (74) 411 661 patricia@tmkik.hu
Kopecsni-Szeibert Szandra projekt adminisztrátor (74) 411 661 szandra@tmkik.hu
Dombóvári iroda: 7200 Dombóvár, Teleki u. 7-9. Telefon E-mail
Kollár Soma duális képzési tanácsadó (30) 243 9681 dombovar@tmkik.hu