Üdvözöljük a

Munkatársak

honlapján!

-

Munkatársak

Szerző: Dera

 

 Szekszárdi központ: 7100 Szekszárd, Arany J. u. 23-25.  3. emelet Telefon E-mail
Központi elérhetőségek:              Fax: (74) 411-456   (74) 411 661 kamara@tmkik.hu
Titkárság:
Hága László titkár (74) 529 252 tmkik.haga@gmail.com
Szeibertné  Forray Györgyi  koordinátor (74) 529 252 szgyorgyi@tmkik.hu
Gazdasági osztály, ügyfélszolgálat:
Dr. Dusáné Bakó Erika gazdasági vezető (74) 529 255 berika@tmkik.hu
Kern-Hunyadi Eszter

ügyfélszolgálati referens

Kötelező kamarai regisztráció

Építőipari vállalkozások regisztrációja

Okmányhitelesítés
(74) 411 661 heszter@tmkik.hu
Jakab Livia

könyvelő

(74) 411 661 livi@tmkik.hu
Baka Péterné 

tagnyilvántartás

gazdasági ügyintéző

(74) 411 661 bteca@tmkik.hu
Széchenyi kártya, vállalkozásfejlesztés:
Klein József

Széchenyi kártya

program koordinátor

(74) 529 253 klein@tmkik.hu
Hornok Jenő

vállalkozásfejlesztés

pályázati tanácsadás

(74) 411 661 hornok@tmkik.hu
Szakképzés:
Vidáné Hévizi Bernadett

stratégiai koordinátor

szakképzési vezető

(74) 529 251 vhbetti@tmkik.hu
Erős László tanulószerződéses tanácsadó (74) 529 254 elac@tmkik.hu
Hornokné Madarász Zsuzsanna tanulószerződéses tanácsadó (74) 529 254 zsuzsi@tmkik.hu
Nagy Csaba tanulószerződéses tanácsadó

(74) 529 254

nagy.csaba@tmkik.hu
Illés Orsolya tanulószerződéses tanácsadó (74) 529 254 orsi@tmkik.hu
Höss Ildikó tanulószerződéses tanácsadó (74) 529 254 ildiko@tmkik.hu
Nagy Tamás pályaorientációs tanácsadó

(74) 529 254

tamas@tmkik.hu
Hornok Jenő

MFKB programkoordinátor

pályaorientációs adminisztrátor

(74) 411 661 hornok@tmkik.hu
Németh Józsefné

mestervizsga referens

szintvizsga referens

(74) 411 661 pemi@tmkik.hu
Szeibert Szandra vizsgadelegáló munkatárs (74) 411 661 szandra@tmkik.hu
Gubien-Dubai Erika képzőhely-ellenőrzési referens (74) 411 661 dera@tmkik.hu

Szeibertné  Forray

Györgyi

ISZIIR referens

(74) 411 661  
Informatika:
Gubien-Dubai Erika honlap, újság (74) 411 661 dera@tmkik.hu
Vétek Zoltán rendszergazda (74) 411 661 vetek@tmkik.hu
Dombóvári iroda: 7200 Dombóvár, Fészek utca 11.
Kollár Soma tanulószerződéses tanácsadó (74) 670 213 dombovar@tmkik.hu